Захаров Тимофій Сергійович

Масажист, Реабілітолог
Лікар-масажист, спеціалізується в реабілітології. Надає послуги лікувального і загальнооздоровчого масажу, практикує спортивний і косметологічні масажі. Масуванням і розслабленням м'язів знімає болі в спині і шиї. Також лікує радикуліти, остеохондроз, ожиріння.
Київ вул. Васильківська, 37 м. Васильківська13м.Виставковий центр153

Илья
Месяц назад прошёл курс массажа у Тимофея Сергеевича. Прекрасный врач и массажист. Умеет задать правильные вопросы и может дать правильные, понятные ответы. Проблемы со спиной полностью прошли, рекомендую.
Спасибо Вам большое, я осталась очень довольна.
Ірина
Не звертала уваги на больові відчуття у м'язах, до поки взагалі погано не стало. Навіть не гадала, що сеанси масажу будуть такі ефективні!

• 2009 р. — Керченський економіко-гуманітарний інститут Тавричеського національного університету ім. В. І. Вернадського, фізичного виховання і спорту, спеціальність фізична реабілітація, спеціалізація масаж, м. Керч.