Захаров Георгий Григорьевич

Стоматолог, Ортопед
Главный врач клиники
Врач высшей категории

Диана Ф.
Хороший лікар, уважний, нестандартний підхід до лікування. Завдяки багаторічному досвіду, у лікаря сформоване своє бачення проблеми, та шляхів її вирішення. Робить все якісно, намагається щоб було доступно для пацієнта. Рекомендую!
Сашенька
Сьогодні зрозумів, що таке хороший стоматолог. Послуги було надані швидко, професійно та в максимально короткі строки. В інших клініках таке лікування займало кілька днів і завжди з якимись неприємними нюансами. Ту все зовсім не так. Дякую!

• 1995 р. — Українська Медична Стоматологічна Академія (УМСА), спеціалізація доктор-стоматолог, м. Полтава.
  • 2000 р. — Українська Медична Стоматологічна Академія (УМСА), спеціалізація "Ортопедична стоматологія", УМСА, м. Полтава.
  • 2015 р. — НМУ імені О.О.Богомольця, спеціалізація " Організація і управління охороною здоров'я", м. Київ

• Пройшов сертифіковані семінари і лекції компаній: 3М, ESPE, Dentsply, Kerr, Edenta, Bredent, MIS, VALPLAST, Амеліт.
Схожі спеціалісти:
Стоматолог, ендодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист