Захаров Антон Олександрович

Реабілітолог
Спеціаліст займається відновленням фізичної активності у пацієнтів. В роботі використовує такі методи: масаж (верхні та нижні кінцівки, різні відділи хребта), лікувальна фізкультура, заняття на дошці Євмінова, лікувально-відновлювальні кардіотреніровки. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Таня Х.
Лікар професіонал, доступно пояснив все без зайвої інформації і допоміг в найкритичніший момент. А то буває так, сходиш на візит до лікаря, виходиш з кабінету і думаєш що він мені наговорив, але тут зовсім не така ситуація! Рекомендую!
Vitalik
Лікар дійсно знає свою справу. Детально пояснив у чому проблема, розповів про причинно-наслідкові зв'язки які викликала моя травмах. А найголовніше порадив як правильно вийти з цієї ситуації. Спеціаліста безперечно рекомендую!

• 2013 р. — Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"; магістр фізичної реабілітації.
Схожі спеціалісти:
Спеціаліст по традиційним, народним і нетрадиційним методам реабілітації та відновлення здоров'я
Фізичний терапевт, реабілітолог, кінезіотерапевт, масажист, інструктор ЛФК