Ткачук Наталія Володимирівна

Акушер-гінеколог
41 рік досвіду
Лікар першої категорії

Немає відгуків

• 1983 р. - Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, спеціальність «Акушерство та гінекологія»
  • Національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, курси вдосконалення передатестаційного циклу
  • Національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, «Кольпоскопія та запальні захворювання в гінекології»

• 2000 р. - Вищі республіканські курси з лазерної медицини та біомедичної оптики
  • 2021 р. - «Доплерографія в гінекології. Від репродуктивної ендокринології до онкології», ТОВ ПРОТЕК СОЛЮШЕН
  • 2018 р., 2021 р. - «Гармонія гормонів», Міністерство охорони здоров'я України
  • 2021 р. - Вагітність високого ризику, Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О. М. Лук'янової Національної академії медичних наук України
  • 2020 р. - «Від менархе до менопаузи»
  • 2022 р. - «Здоров'я жінки 40+»
  • 2024 р. - Міжнародний конгрес «Інноваційні технології в гінекології,мамології та естетичні медицині»
  • 2024 р. - Майстер-клас «Гінекологічне УЗД», TRAINING PLATFORM Олега Сусідко

Акушер-гінеколог надає послуги

• Прицільна біопсія шийки матки
  • Д-конізація шийки матки
  • Кріодеструкція
  • Лазерна вапоризація
  • Підбір контрацепції
  • Введення та видалення внутрішньоматкової спіралі
  • Ведення вагітності

Акушер-гінеколог займається лікуванням захворювань

• Лікування та спостереження ерозії шийки матки, дисплазії
  • Лікування запальних процесів жіночих статевих органів
  • Порушення менструального циклу
  • Синдром полікистозних яєчників