Срібний Кирило Олександрович

Ортопед-травматолог, вертебролог
Лікар другої категорії
Спеціаліст проводить консультативний прийом. Володіє техніками мануальної терапії. Проводить процедури ударно-хвильової терапії, лікарські та знеболюючі блокади, внутрішньосуглобові і зональні інфекції. Займається лікуванням таких захворювань, як люмбалгія, артроз, протрузії, люмбаго.

Саша
Кирилл Александрович - человек, который помогает мне справиться с артрозом. У меня есть индивидуальная схема лечения, благодаря которой мне удается предотвратить развитие тяжелых осложнений. Врач отличный!
Олег
Кирилл Александрович - гуру в области травматологии. Ходил к нему после получения травмы, восстанавливались вместе. Доволен его подход, да и схемы лечения у него адаптированы под конкретный случай. Результат потрясающий.
Світлана Свирид
Величезне дякую, Кирилу Олександровичу за бездоганну роботу з моїми багаторічними протрузіями в шиї та спині.Повернув нормальне самопочуття, зняв больовий синдром ,який я терпіла протягом багатьох років, показав, яку лікувальну гімнастику потрібно робити після комплексу лікування!

• 2004 р. — Дніпропетровська медична академія;
  • 2007 р. — Військова медична академія.