Спаський Олександр Михайлович

Анестезіолог
Лікар вищої категорії
Лікар-анестезіолог контролює життєзабезпечення пацієнтів під час хірургічних операцій. Застосовує різні техніки введення анестезії, загального наркозу. Консультує пацієнтів в передопераційний період, Спостерігає за відновленням свідомості пацієнта після завершення операції. Має вищу категорію кваліфікації. Бере участь в національних симпозіумах і конференціях профільного напрямку.

Хочу сказать огромное, человеческое спасибо Александру Михайловичу. Успокоил меня в то время, когда я в этом очень нуждалась. Замечательно, что есть такие врачи и просто люди.
Рита
На все вопросы ответил подробно, доступным языком объяснил все. Спасибо
Врач просто и доходчиво объясняет, предоставляет много информации.

• 1992 р. — Київський медичний інститут ім. О.О. Богомольця, факультет "лікувальна справа" і здобув фах лікаря;
  • 1995 р. — Інтернатура за спеціалізацією "анестезіологія і реаніматологія" при інституті державного удосконалення лікарів в КМАПО на кафедрі анестезіології та реаніматології.

• 1998 р. — передатестаційний цикл на кафедрі анестезіології в КМАПО при Київському державному інституті удосконалення лікарів;
  • 1998 р. — атестований комісією при Головному управлінні охорони здоров'я м. Києва на категорію по анестезіології;
  • 2000 р. — атестований при Головному управлінні охорони здоров'я м. Києва на категорію;
  • 2002 р. — передатестаційний цикл в КМАПО при Інституті удосконалення лікарів на кафедрі анестезіології;
  • 2003 р. — атестований комісією Головного управління охорони здоров'я за фахом анестезіолога на вищу категорію.

• Член товариства "Асоціації лікарів-анестезіологів України".