Шмелькова Катерина Сергіївна

Дерматовенеролог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Консультація Тимчасово не приймає
Лікар кандидат медичних наук, вищої категорії дерматовенеролог. Спеціалізується на лікування захворювань що передаються статевим шляхом і видалення доброякісних новоутворень: родимки, фіброми, кератоми, гемангіоми, папілом, бородавок. Закінчила Харківський національний медичний університет.

Проведенный курс лечения помог. Я очень благодарна Екатерине Сергеевне за оказанную помощь. Рекомендую врача всем.
Маргарита
Обращалась с целью удаления бородавки, все прошло на "ура". Уже и забыла, что у меня была такая проблема.
Алла
Очень грамотная врач.Рекомендую.
Очень благодарна Екатерине Сергеевне за грамотно назначенное лечение, за внимательность. Очень приятно было общаться с доктором. Обратилась первый раз в июле 2021г., прошла обследование, курс лечения, в том числе мезотерапию в чередовании с плазмотерапией. Массированное выпадение волос было остановлено буквально после первых сеансов. Сейчас уже могу поделится радостью, восстановление идет полным ходом
Очень грамотный доктор. Обращалась не один раз с разными проблемами. Всегда положительный результат!

• 1994 р. — Харківський національний медичний університет.

• Щорічні курси тематичного удосконалення Харківської медичної академії післядипломної освіти;
  • Постійний учасник тематичних конференцій, з'їздів, симпозіумів;

• Член асоціації дерматовенерологів і косметологів України.

Лікар-дерматовенеролог надає послуги

• видалення доброякісних утворень на шкірі (кондилом, папілом, кератом, бородавок, невусів і родимок) радіохвильовим способом;
  • тріхоскопія;
  • дослідження лампою Вуда;
  • зішкріб на дерматомікоз;
  • обстеження при алопеції.

Лікар-дерматовенеролог займається лікуванням захворювань

• Алергічний контактний дерматит;
  • атопічний дерматит;
  • вітіліго;
  • кропив'янка;
  • оперізуючий лишай;
  • різнобарвний і висівковий лишай;
  • розацеа;
  • рожевий лишай Жибера;