Шеремет Михайло Юрійович

Психолог, психотерапевт
Михайло Юрійович у своїй практиці використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, застосовуючи різні ефективні методи роботи. Допомагає людям досягти стану душевної рівноваги, опрацювати негативні почуття та емоції, відновити психічне та фізичне здоров'я, покращити якість життя. Михайло Юрійович намагається бути уважним до всіх запитів клієнта та працювати на результат.

Немає відгуків

• Дніпропетровська Державна Медична Академія, (ДДМА) лікар (2004)
  • Міжнародна Академія управління Персоналом МАУП. «Психолог – магістр» (2020)
  • Східно-Європейський Інститут Психоаналізу ВЕІП. «Психолог – психоаналітик» (2021)

Курси підвщення кваліфікації

• Дніпропетровський центр НЛП – практик (2009)
  • Фахівець з еріксонівського гіпнозу (2009)
  • Центр громадського здоров'я МОЗ України - Розлади психіки та поведінки. Основи психіатричної пропедевтики (2021)
  • Українська асоціація Екзестенціального консультування та терапії - Екзестенціальне розуміння залежності та залежної поведінки (2020)
  • Українська Асоціація Екзестенціальної психології та психотерапії - VI Науково-практична конференція. «Актуальні проблеми сучасної екзтенційної психології та психотерапії» (2020)
  • Національна психологічна асоціація України - «Історія, актуальний стан та метапсихологія функціонування психоаналітичних співтовариств» (2021)

• Національна психологічна асоціація України (НПА)

Лікар-психолог, психотерапевт надає послуги

• Консультації очно та онлайн
  • Індивідуальна психотерапія
  • Робота з широким спектром невротичних розладів
  • Терапія тривожних станів, фобій, нав'язливостей, панічних атак, депресивних станів, проблема безсоння
  • Корекція психоемоційних порушень
  • Лікування психосоматичних розладів
  • Психологічна допомога у складних життєвих ситуаціях
  • Вирішення різних кризових станів
  • Проблеми взаємин
  • Питання ідентичності, самореалізації, призначення, пошук сенсу
Схожі спеціалісти:
Психолог-психотерапевт дорослий та підлітковий