Шателен Наталія Василівна

Кардіохірург
Лікар-кардіохірург спеціалізується на хірургічних втручаннях при набутих вадах серця у дорослих пацієнтів. Займається лікуванням ураження серцевого клапана після перенесених інфекційних захворювань. Консультує пацієнтів перед оперативним втручанням при коронарних хворобах серця, атеросклерозі судин голови та шиї.

Лариса Ивановна
рекомендую этого врача, несмотря на молодость, очень компетентна в своем деле
Полина
Квалифицированный кардиолог, работа которого заслуживает положительных отзывов. Мне понравилась ее работа.

• 2008 р. – закінчила Харківський національний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа» (з відзнакою).
  • 2011 р. – закінчила інтернатуру за спеціальністю "Хірургія", Державна установа "Інститут загальної та невідкладної хірургії Академія медичних наук України", відділ кардіохірургії та невідкладної кардіології.

• 2012 р. — Спеціалізація з хірургії серця та магістральних судин, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, м. Київ.
Схожі спеціалісти:
Сімейний лікар, Терапевт, Кардіолог
Кардіолог, лікар функціональної діагностики
Кардіолог, терапевт, лікар сімейної медицини
Педіатр, кардіоревматолог, Функціональний діагност