Савінчев Олександр Валерійович

Анестезіолог
Лікар вищої категорії
Доктор Савінчев Олександр Валерійович спеціалізується в області анестезії та знеболення медичних косметичних процедур, малоінвазивних хірургічних операцій. Має вищу категорію кваліфікації. Володіє всіма сучасними техніками анестезії. Контролює стан пацієнта, виявляє протипоказання. Застосовує внутрішньовенну, епідуральну, спинальну анестезію.

Жанна
Специально ни к кому не обращалась, просто в плановом порядке с Савичевым пересеклись при подготовке к операции. Ну что можно сказать, когда врач свою работу делает хорошо - спасибо, Александр Валерьевич!
Елизавета
Савинчев очень толковый анестезиолог. У меня аллергия на многие препараты, так очень непросто обезболивание сделать. Но Александр Валериевич нашел выход из ситуации, операция прошла без осложнений.
Катя
Уделил максимум внимания, только положительные отзывы этому врачу
Федор
Предоставилась возможность пообщаться с этим доктором. Отличный спец, знающий и опытный.

• 1998 р. — Українська медична академія (м. Полтава), спеціальність "лікувальна справа";
  • 2000 р. — Інтернатура за спеціалізацією "Анестезіологія" в Національній медичній академії післядипломної освіти на кафедрі Анестезіології та інтенсивної терапії.

• 2005 р. — пройшов передатестаційний цикл на кафедрі анестезіології в КМАПО;
  • 2005 р. — атестований комісією Головного управління охорони здоров'я м. Києва за фахом "Анестезіологія" на І категорію;
  • 2010 р. — атестований комісією Головного управління охорони здоров'я м. Києва за фахом "Анестезіологія" на вищу категорію;
  • 2012 р. — пройшов підвищення кваліфікації "Анестезіологічне забезпечення в акушерстві та гінекології";
  • 2013 р. — пройшов атестацію комісією при Міністерстві охорони здоров'я з медицини критичних станів.

• Член товариства "Асоціації лікарів-анестезіологів України".