Самборська Софія Миколаївна

Отоларинголог
Доктор Самборська Софія Миколаївна - отоларинголог. Протягом 7 років займається усуненням захворювань ЛОР-органів. Спеціалізується на малоінвазивних методиках впливу. Допомагає ліквідувати сірчані пробки, проводить промивання носових пазух. Відчиняє абсцеси і гнійні освіти. Спеціалізується на пункціях носових ходів, розшифровує аудіограми. Проводить комплексне лікування отитів, ларингіту, фарингітів і інших патологічних процесів. Розробляє індивідуальні схеми впливу.

Валерий
Недавно попал на прием к доктору Самборской. Сильно разболелось ухо после командировки. Оказалось, отит. София Николаевна назначила лечение, сама там что-то поколдовала. Болеть перестало уже к вечеру, а через три дня и забыл, что такая проблема была. Очень крутой врач!
Надежда
София Николаевна – один из главных врачей в нашей семье. Синуситы, гаймориты, отиты, фарингиты, ларингиты и прочие радости холодного времени года – все ей лечить приходится. И она справляется с этим быстро, качественно и без осложнений. Очень ей благодарны.

• 2011 р. — НМУ ім. О.О. Богомольця, спеціальність: лікувальна справа.
  • 2013 р. — НМУ ім. О.О. Богомольця, інтернатура з оториноларингології.