Рихлик Людмила Петрівна

Реабілітолог, Масажист
Лікар Рихлик Людмила Петрівна надає різні види масажу. Проводить реабілітацію пацієнтів після перенесених захворювань.

Спасибо Людмиле Петровне за работу. Я обращалась к ней с проблемами спины, очень мне помогла. После нескольких сеансов я уже чувствую себя гораздо лучше. Прекрасный специалист, знает свое дело и любит его. Еще раз спасибо.
Самый добрый, солнечный доктор. С первой минуты наладила контакт с малышом. Чудо-ручки. Результат увидели после первого сеанса. Очень рекомендую.

• 2006 - 2012 рр. — Відкритий Міжнародний Університет Розвитку Людини "УКРАЇНА", спеціалізація: "Фізична реабілітація", "Дитячий масаж", "Фізичне виховання і спорт, здоров'я людини" — магістр;
  • 16.02.2012 р. — Міністерство охорони здоров'я України, Український центр спортивної медицини, підвищення кваліфікації за спеціалізацією — дитячий масаж;
  • 30.11.2005 р. — Свідоцтво про підвищення кваліфікації медичних і фармпрацівників;
  • 22.07.2002 р. — Міністерство охорони здоров'я України. Головне управління охорони здоров'я. Київська державна адміністрація. свідоцтво масажиста;
  • 01.09.1999 — 03.07.2002 рр. — Київський медичний коледж. спеціально.