Пугач Алла Мар'янівна

Сімейний лікар, Дитячій імунолог
главный врач
Доктор Пугач Алла Мар'янівна пропонує пацієнтам послуги сімейного лікаря, надає компетентну допомогу з різними захворюваннями. Займається профілактикою, діагностикою та лікуванням інфекційних, простудних, вірусних захворювань, становить індивідуальний розклад вакцинацій. Також займається лікуванням гострої респіраторної вірусної інфекції, гастриту, холециститу, хвороби серцево-судинної системи.

Київ вул. Єлизавети Чавдар, 8 м.Осокорки1210м.Позняки174

Люба
Сьогодні була на прийомі з дитиною. Вперше я була рада, що попала до неї на прийом. Лікар доволі кваліфікований і обізнаний. Внушає вірю, що ще не перевилися справжні лікарі. Знайомі теж лікуються вже доволі давно у неї і змінювати не збираються. Успіхів Вам!
Свое здоровье я доверяю только Алле Марьяновне, она зарекомендовала себя как настоящий профессионал. Вряд ли есть такая болезнь, которую ей не под силу вылечить. Она подкупает своей квалификацией и харизмой. Я очень рада, что лечусь у нее.
Тимур
Вот уже на протяжении нескольких лет Алла Марьяновна мой лечащий терапевт. За это время она добилась больших успехов в карьере, но лечит все также уверенно и с душой. Я несомневаюсь в ее профессионализме ни капли.

• Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова.