Пасіка Майя Геннадіївна

Косметолог лазерних методик
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на лазерній епіляції та омолодженні всього тіла, видаленні судин, а також ультразвукової безоперационной підтяжки шкіри. Використовує лазерні методики на ультрасучасному обладнанні. Тип впливу визначається в індивідуальному порядку, після визначення загального стану шкірних покривів.

Вероника
Мне никогда не нравилось мое лицо. Мало того, что оно не чистое, так еще много рубцов. А в юношеском возрасте появились волоски под носом. Обратилась к клинике «MV AESTHETICS». Врач-косметолог Майя Геннадиевна, за несколько сеансов смогла сделать мое лицо привлекательное. Я теперь хожу с высоко поднятой головою. Не налюбуюсь собой. Отличная работа.

• Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, лікувальна справа (2013 p.).
  • Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, інтернатура, епідеміологія (2014 p.).

• Навчальний центр ЛазерОК, лазерна косметологія і епіляція (2015 p.).
  • Навчальний центр Юдіної, косметологія (2015 p.).

Участь в заходах

• Семінар "Сучасні методи епіляції. Теорія і практика", Medicallaser, м. Київ (2016 р.).
  • IV Всеукраїнський конгрес "Жінки без віку: комбіновані протоколи в практиці лікаря-косметолога", м. Київ (2018 р.).
  • Навчальний курс "Контроль швидкості вікових змін шкіри і ліпоредукція", Flosal, м. Київ (2018 р.).