Овчаренко Наталія Олександрівна

Фізичний терапевт
Проводить обстеження, тестування, визначає функціональне стану і рівень фізичного розвитку, визначаю рухові та інші порушення. Розробляє програми фізичної терапії, або компоненти індивідуальної програми реабілітації, що стосуються фізичної терапії.

Олександр
Лікар компетентна. Вислухала мою проблему, провела всі необхідні обстеження, та оцінила результати. Дала корисні рекомендації, нічого зайвого, все по суті. Буду до неї ще звертатися. Спеціаліст дійсно кваліфікований! Раджу!
Вика
Дуже сподобався прийом. Дивно, як такий молодий лікар, може стільки знати, це велика рідкість зараз. Маю велику надію, що вона зможе мені допомогти. Перший прийом, справив дуже позитивне враження! Обов'язково прийду на повторний!

• 2012-2018 рр. — Фізичний терапевт, Національний університет фізичного виховання і спорту України, "Здоров'я людини".

• IV науково-практична конференція з міжнародною участю «Захворювання екстрапірамідальної системи: клініка, діагностика, лікування».
  • Науково-освітній форум «Академія інсульту».
  • XXI Міжнародна науково-практична конференція «Міждисциплінарні питання в сучасній неврології».
  • П'ятиденний інтенсивний реабілітаційно-навчальний курс на чолі з американськими фізичними терапевтами.

• Українська асоціація фізичних терапевтів.
Схожі спеціалісти:
Фізичний терапевт, реабілітолог, кінезіотерапевт, масажист, інструктор ЛФК
Рефлексотерапевт, фізіотерапевт, організація та управління охороною здоров’я
Фізіотерапевт, реабілітолог, масажист