Нішкумай Ольга Іванівна

Кардіолог
Лікар вищої категорії
Доктор медичних наук
Доктор Нішкумай Ольга Іванівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Консультує пацієнтів з проблемами кардіологічного профілю. Досліджує будова і функції, лікує захворювання профільного органу і сосудов.Занімается лікуванням ішемічних уражень серця, вад серця, серцевої недостатності, стенокардії та міокардиту. Проводить терапію інфарктних і постінфарктних станів. Є членом Міжнародної асоціації з вивчення болю.

Григорій
Новицюка Дмитра Федоровича мені порекомендував мій один хороший друг.Після консультації лікаря ,зробили ряд обстежень. Назначив відповідне лікування ,яке мені дуже допомогло . Він з розумінням і підтримкою ставиться до кожного пацієнта. Дякую йому за моє чоловіче здоровя!
Степан
Лікар Новицюк Дмитро Федорович виявився досвідченим спеціалістом у своїй справі. Бездогонно провів дослідження, що стосується мого захворювання, та з легкістю визначився з подальшим лікування. Щиро вдячний йому за те, що я став здоровою людиною!

• 1997 р. — Луганський державний медичний університет (ЛДМУ), спеціальність "Лікувальна справа";
  • 1998 p. — інтернатура за спеціальністю "Терапія" на кафедрі терапії факультету післядипломної освіти ЛДМУ на базі Луганської обласної клінічної лікарні;
  • 2012 р. — спеціалізація за напрямом "Кардіологія", ЛДМУ, м. Луганськ;
  • Науковий ступінь — доктор медичних наук.

• 2007 p. — курси підвищення кваліфікації "Діагностика і лікування остеопорозу", м. Київ;
  • 2010 р. — школа-семінар "Кістково-м'язова система і вік", м. Яремче (Івано-Франківська область).

• Член Міжнародної асоціації по вивченню болю.