Моця Максим Анатолійович

Травматолог, Ортопед
Викликати лікаря додому
Доктор Моця Максим Анатолійович працює в області травматології і ортопедії. У його компетенцію входить аналіз рентгенограми, індивідуальний вибір лікувальних методів при порушеннях постави, травмах, ударах, розтягненнях зв'язкового апарату. Лікар складає реабілітаційний курс після травм і хірургічних втручань.

Катерина
Постійно звертаємось до Максима Анатолійовича, і відправляємо до нього всіх своїх знайомих. Дуже гарний лікар! Всім рекомендую
Яна
Моця Максим Анатолійович дуже хороший лікар,лікар від Бога, ходим постійно з дітками і радимо всім тільки М. А
Благодарю Максима Анатольевича, за профессионализм, внимание и знание своего дела. Как говорится врач от Бога. Желаю всем попадать к таким специалистам как Максим Анатольевич)))
Олена
Очень хороший, добрый, милый врач! Профессионал. Дочь 2 месяца, постоянно улыбалась ему. Дал много разных рекомендаций и советов. Очень рекомендую.
Тамара
Максим Анатоьевич помог нам справиться с дисплазией тазобедренных суставов без операции. Выполняя специальные упражнения, подключив массаж и применяя широкое пеленание - мы смогли добиться того, что сустав встал на свое место буквально за пару месяцев.

• 2009 р. — Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця.

• 2012 р. — сертифікат фахівця "Дитяча хірургія";
  • 2013 р. — сертифікат фахівця "Дитяча ортопедія-травматологія".