Мацак Вадим Віталійович

Хірург, лікар ультразвукової діагностики
лікар вищої категорії
Лікар з багаторічним досвідом роботи у відділенні хірургії здійснює консультативний прийом хворих загальнохірургічного профілю. Проводить ультразвукове дослідження органів черевної порожнини. Виконує значний перелік лапаротомних операцій, таких як апендектомія, видалення гриж, холецистектомія, ліквідація кишкової непрохідності, висічення перфоративної виразки шлунка та дванадцятипалої кишки (ДПК), пілоропластика, резекція кишечника тощо. Надає кваліфіковану допомогу хворим із гнійною патологією. Видаляє різноманітні доброякісні пухлини м'яких тканин. Займається оперативним лікуванням геморою, варикозної хвороби нижніх кінцівок, анальних тріщин, епітеліального куприкового ходу.

Немає відгуків

• У 2004 р. закінчив Тернопільську державну медичну академію ім. І.Я. Горбачевського за спеціальністю "Лікувальна справа", кваліфікація лікар.
  • Сертифікат № 2903, спеціалізація Хірургія, дійсний до 31 січня 2011р.
  • Посвідчення вищої кваліфікаційної категорії № 2908, спеціалізація Хірургія, дійсне до 27.11.2024 р.
  • Сертифікат № 20384, спеціалізація Ультразвукова діагностика, дійсний до 22 грудня 2023р.

• "Актуальні питання невідкладної абдомінальної хірургії" 2021