Латюк Леся Василівна

Ендоскопіст
Лікар спеціалізується на проведенні діагностичних заходів. За допомогою сучасних методів діагностики визначає наявність поліпів у кишечнику, пухлин органів шлунково-кишкового тракту, патологічних відхилень в кишечнику. Прийом веде за індивідуальним графіком.

Долгое время не решалась обратиться на процедуру по глотанию зонта. Я считала, что это вообще нереально, так как у меня очень сильный рвотный рефлекс. Коллега по роботе, посоветовала обратиться к Лесе Васильевне. Она смогла найти подход ко мне, вежливо объяснила, как будет проходить процедура. Я ей доверилась и слушала только указание врача. Все прошло быстро, не более 4 минут. Не так уже и страшно, как мне об этом все говорили. Рекомендую.

• 2007–2013 рр. — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
  • 2013–2016 рр. — інтернатура з хірургії, Національна академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.