Кривохижа Сергій Олексійович

Дерматолог
Доктор Кривохижа Сергій Олексійович працює в області дерматології. До компетенції фахівця входить встановлення причин шкірного ураження, проведення діагностики (дерматоскопія). Звернутися до лікаря можна при дерматитах різного походження, грибковому ураженні нігтьової пластини, шкіри, псоріазі, екземі, лишаї, алергічних висипаннях. Також Кривохижа С.А. проводить консультації пацієнтам з системними захворюваннями, прогресування яких призводить до ураження шкірних покривів. До компетенції лікаря входить бесіди по профілактичним заходам, необхідним для попередження загострення хронічної патології і появи нової.

Лікар працює в клініках:
Дніпро Запорізьке шосе, 38 м.Вокзальна11219м.Метробудівників12020

Вследствие наследственной предрасположенности, как и у моей мамы, у меня начал проявляться псориаз. В нашем городе, Кривохижа Сергей Алексеевич, один из лучших дерматологов. Мне назначил целый курс лечение. Начиная от мазей и заканчивая медикаментозной терапией. Лечение помогает. Рекомендую.
Надежда
Проживаю в общежитие. Купание в общем душе привело к тому, что подцепила грибок. Начала отслаиваться ногтевая пластина, на пальцах ног. Кривохижа Сергей Алексеевич помог мне избавиться от заболевания. Он отличный дерматолог. Советую.