Кравченко Ольга Володимирівна

Рентгенолог
лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується в області рентгенології. Виконує опис рентген знімків, знімків комп'ютерної томографії та мамографії. Є членом Асоціації радіологів України. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах з радіології.

Немає відгуків

• 2004-2005 р КЗ « Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім.Мечникова», інтернатура

• 2005-2006 міська лікарня № 4, м.Кривий Ріг
  • 2006-2020 р КНП « МКЛ № 9» ДМР
  • 2009 р. курси на робочому місці з циклу «Мамографія та УЗД молочних залоз» на базі національного інституту раку, м.Київ.
  • 2011 р. курси стажування та інформаціі за циклом «Радіаційна безпека та експлуатація медичних рентгено-діагностичних апаратів» на базі обласної клінічної лікарні ім.Мечнікова.
  • 2011 р « Проведення мамографічного дослідження із застосуванням МГ системи М- 4»
  • 2012 р. курси тематичного удосконалення з циклу «Профпатологія» на кафедрі госпітальної терапіі ДДМА.
  • 2015 р. курси на робочому місці з циклу «Комп’ютерна томографія» на базі КЗ « Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім.Мечникова» , м.Дніпро.
  • 2016 р.курси «Комп’ютерна томографія» на базі Харковської медичної акдемії післядипломної освіти
  • 2010, 2012, 2014, 2019 р.р. передатестаційний цикл «Рентгенологія» Харковської медичної акдемії післядипломної освіти
  • 2020 р дистанційні курси «Надання екстреної допомоги при важкій гострій респіраторній вірусній інфекції», «Респіраторні віруси, що виникають, включаючи новий коронавірус» на базі «Центр громадського здоров`я Міністерства охорони здоров`я України»
  • 2020 р. «Променева діагностика кістково-суглобової системи з основами денситометрії», «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» , ФПО
  • 2021р дистанційний курс « Фізика кт» , Професійна платформа

• Член «Асоціації радіологів України»

Лікар надає послуги

• опис та консультація рентген знімків, комп'ютерної томографії, мамографії