Репринцев Владислав Леонідович

Уролог, Андролог
Лікар першої категорії
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань сечостатевої системи. Спеціаліст веде консультативний прийом, призначає лабораторні та інструментальні діагностичні заходи. На підставі результатів діагностики визначає ефективну схему терапії. Займається лікуванням простатиту, уретриту, циститу, пієлонефриту, орхіту.

Константин
Был на приеме у Репринцева В.Л., визитом к доктору был доволен. Хожу к доктору уже не один раз и всегда получал ответы на все мои задаваемые вопросы. Были назначены анализы, задал все необходимое ,ничего лишнего. Визитом в клинику был доволен, на ресепшене всегда приятные девушки, все чисто и уютно.
Сергей
Решиться на прием к урологу не так просто. Большинство мужчин меня поймут. Но когда уже реально «припекает» бежишь на прием как миленький. Хорошо, что попал к адекватному специалисту. Получил лечение сразу, вот теперь восстанавливаюсь. Могу точно сказать, дабы не испытывать стыда и дискомфорта, найдите классного врача. Я своего уже нашел!

• 2001 р. — Харківська медична академія післядипломної освіти, передатестаційний цикл. Атестація Харківського обласного відділу охорони здоров'я, присвоєна 2-я атестаційна категорія за фахом "Урологія".

• 2002 р. — школа-семінар за участю міжнародних експертів "Сучасні досягнення та перспективи ендоскопічної урології".
  • 2003 р. — проходження курсів по андрології на базі кафедри урології Харківського Державного Медичного Університету.
  • 2005 р. — Харківська медична академія післядипломної освіти, передатестаційний цикл. Атестація Харківського обласного відділу охорони здоров'я, присвоєна 1-а атестаційна категорія за фахом "Урологія".
  • 2006 р. — Харківська медична академія післядипломної освіти. Курси тематичного удосконалення "Актуальні питання ультразвукової діагностики в урології".
  • 2007 р. — 1-я Європейська школа урологів, г. Одесса. Закінчив курс практичного навчання методиці амбулаторного лікування еректильної дисфункції, передчасного сім'явиверження і хронічного простатиту на базі "Он Клінік Тель-Авів", Ізраїль.
  • 2008 р. — проходження курсу практичного навчання методиці амбулаторного лікування андрогогічних хворих за допомогою фізіотерапевтичних методів лікування, "ОН Клінік Нева", м. Санкт-Петербург. "Практична андрологія "під егідою Європейської асоціації урологів, м. Прага.
  • 2009 р. — 1-й Всеросійський з'їзд урологів ОН Клінік, м. Санкт-Петербург. "Нові погляди на проблему еректильної дисфункції", м. Прага.
  • 2010 р. — підтверджена 1-я атестаційна категорія за фахом "Урологія". 2-ма Європейська школа урологів, м. Одеса. "Сучасні методи лікування еректильної дисфункції ", м. Леверкузен.

Участь в конференціях і асоціаціях

• 2011 р. — IX Конгрес секції андрологічної урології Європейської асоціації урологів (EAU), м. Санкт-Петербург. "Ендокринні порушення в урологічній практиці", м. Дубаї.
  • 2012 р. — VII Міжнародний Конгрес по андрології "Back to Sochi and forward to the future", м. Сочі. Міжнародний урологічний симпозіум "Friends of Israel . Urological Symposium. Tel Aviv Hilton, Tel-Aviv, Israel.
  • 2012 р. — Міжнародна науково-практична конференція "Урологія і нефрологія. Вчора, сьогодні, завтра", м. Харків.
  • 2013 р. — 8-й Міжнародний конгрес з андрології, м. Санкт-Петербург.
  • 2014 р. — 12-й Конгрес секції андрологічної урології Європейської асоціації урологів (EAU), м. Стокгольм; 9-й Міжнародний конгрес з андрології, м. Батумі.
  • 2016 р. — підтверджена 1-я атестаційна категорія за фахом "Урологія".