Ковтун Марина Миколаївна

Психолог
Спеціалізується в області психології. Працює з дітьми, у яких є відхилення в фізіологічному і психічному розвитку. Займається складанням індивідуальних програм для дітей з небажаною поведінкою і порушеннями мови. Надає консультативно-методичну допомогу батькам.
Харків вул. Полтавський шлях, 123 (2 поверх, офіс 11) м.Холодна гора102

Тамара
Ковтун прекрасный психолог. Она помогла моей трехлетней дочери преодолеть фобию. Благодаря ее разнообразным методикам, ребенок с удовольствием шел на консультации. Сейчас у дочери проблем нет, а все благодаря Марине Николаевне.
Игорь
Марина Николаевна смогла помочь нам наладить семейные отношения. Из-за постоянных проблем с воспитанием ребенка в доме была сильно напряженная атмосфера, начались ссоры. Благодаря ее консультациям мы смогли наладить общение. Теперь мы гораздо чаще проводим время все вместе. Рекомендуем.

• 2010 р. — Національний аерокосмічний університет ім. Жуковского, за фахом "Психологія".

• 2008 р. — "Базова повчальна програма по психотерапії".