Коваль Анна Миколаївна

УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Консультація от 200
Спеціаліст проводить ультразвукове дослідження (УЗД) органів і систем для виявлення в них патологічних змін. Виконує УЗД органів малого таза і черевної порожнини, нирок, сечового міхура, щитовидної залози і молочних залоз. Приймає пацієнтів з болем в області живота, при наявності пальпованих утворень.

Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А

Матвій
Лікар все добре і зрозуміло мені роз'яснила. Відповіла на всі мої запитання, всі необхідні для мене процедури провела швидко і якісно. Я цілком і повністю задоволена спеціалістом. Обов'язково прийду ще! Рекомендую фахівця!
Ксения Х
Все ясно, чітко, пояснила, на всі питання відповіла. Всі обстеження провела. Все як годиться. Результату лікування ще немає, але прийомом і обстеженням задоволена. Вона дала рекомендації, без зайвих процедур. Вела себе як хороший лікар.

• 1978 р. — Київський медичний інститут імені О. О. Богомольця, по спеціальності педіатрія.

• 2019 р. — Основи ультразвукової цереброангіології м. Київ.
  • 2020 р. — УЗД в травматології та ортопедії.