Корнійчук Аліна Анатоліївна

Дерматолог, Косметолог
Лікар спеціалізується на терапії грибкових і вірусних уражень шкірних покривів. Проводить терапію дерматиту, екземи, кропив'янки. Проводить лабораторні дослідження. Розробляє індивідуальні схеми лікування з використанням сучасних медикаментів. Проводить косметичні процедури з усунення дефектів і висипань на шкірі.

У свій, індивідуальний та професійний підхід до кожного клінічного випадку. Величезний досвід, та професійність, помітно одразу. Надання послуг на вищому рівні. Вже помітні перші результати. Буду радити всім подругам та знайомим.
Розалия
Лікар дуже сподобалася! Професійно і детально відповіла на всі мої запитання, провела глибоку діагностику шкіри обличчя на апараті. Допомогла розібратися серед величезної кількості косметичних і апаратних процедур. Дала рекомендації, які підходять саме для мене.

• 2007-2013 рр. — національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.
  • Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, спеціалізація: дерматовенеролог.

• Навчання по ін'єкційним методикам: контурна пластика, ботулінотерапія, біоревіталізація, мезотерапія (Partner plus).
  • Авторський повчальний курс по хімічних пілінгах від італійського професора Роберто Пелличчиа.
  • Застосування препаратів : Juvederm, Belotero, Surgiderm, Neauvia, Dysport, Macdermol, MesoWharton, MesoXantin, MesoEye, MesoSculpt, MesoGenesis, mesoEXPERT, Hyalax, Aquashine, Profilo, Twac, Radiesse.