Капелька Руслан Анатолійович

Офтальмолог
Лікар вищої категорії
Консультація від 600 грн
Доктор Капелька Р. А. займається терапією порушень функціонування сітківки та зорового нерва, надає консультації та призначає лікування щодо запальних захворювань органів зору. Спеціалізується на обстеженні пацієнтів з астигматизмом, косоокістю, амбліопії, далекозорості. Проводить діагностику на предмет гостроти зору, виконує огляди очного дна.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 м.Вокзальна4315

Ірина
Повністю задоволена обстеженням.Руслан Анатолійович уважний і досвідчений лікар,професіонал своєї справи. Я отримала відповіді на всі свої запитання, а також реальні рекомендації стосовно здоров'я.
Привела к Руслану Анатольевичу отца – и не пожалела. Он тепло отнесся к пожилому человеку, тщательно обследовал его глаза, выявил проблему и назначил лучшее в нашем случае лечение.
Всем советую Руслана Анатольевича. Прекрасный, опытный врач. Просто молодчина, побольше таких докторов!
Екатерина
Обращалась для обследования, но дополнительно получила консультацию и рекомендации. Я в восторге от приема!

• 1996 p. — Національний медичний університет ім. O.O. Богомольця;
  • 2000 p. — інтернатура на базі КМАПО ім. П.Л. Шупика.

• 2013 p. — курси підвищення кваліфікації.

• Член Асоціації нейроофтальмологів і глаукоматологів України.