Єлізарова Людмила Василівна

Реабілітолог
Спеціаліст здійснює прийом пацієнтів, яким потрібна фізична реабілітація. Допомагає відновити рухову активність після перенесених операцій, травм та інсультів. Виконує масаж (класичний, лікувальний) і підбирає спеціальні вправи по ЛФК. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах з фізичної реабілітації.

Irchona
Враження залишилися дуже хороші і приємні. Відчувається, що людина знає свою справу. Завтра знову іду на прийом до Людмили Василівни. До цього, була у лікаря-шарлатана, який мені не допоміг, але зажадав 500 гривень. Але цей лікар змогла мені допомогти.
17.03.2017
Лікар уважний. Відразу викликає прихильність до себе. Пояснює все маніпуляції, які проводить. На перший погляд професіонал своєї справи. Запропонувала всі можливі процедури щоб поліпшити мій стан. Раджу лікаря, особливо людям, які пов'язані зі спортом.

• 2010 р. — Національний університет фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ) і отримала спеціальність "Фізична реабілітація"
Схожі спеціалісти:
Спеціаліст по традиційним, народним і нетрадиційним методам реабілітації та відновлення здоров'я
Фізичний терапевт, реабілітолог, кінезіотерапевт, масажист, інструктор ЛФК