Губерник Олександр Григорович

Мануальний терапевт
Лікар вищої категорії
Лікар виконує процедури, які сприяють лікуванню захворювань хребта, м'язів і суглобів. Виконує комплексну кінезіологічні діагностику. Застосовує методики мануальної терапії, голкорефлексотерапії по методикам СУ-ДЖОК і Шиа-ЦУ, а також кинезитерапии.
Запоріжжя вул. Дніпровська, 24 (вхід з боку вул. Олександрівській) р.Олександрівський

София
Очень хорошая клиника ,рекомендую !!)) Губерник Александр Григорьевич -мануальный терапевт ,просто лучший в своём деле!
Хочу выразить слова благодарности всему коллективу клиники❤️
Евгения
Не верьте, когда говорят, что мануальная терапия и иглоукалывание - фигня! Доктора говорили, что поможет только операция. Александр Григорьевич спас от невыносимой боли, которая мучила и днём и ночью. Спасибо огромное, побольше таких врачей, которые действительно спасают людей!
Елена Вадимовна
Александр Григорьевич буквально поднял на ноги, устранил острую боль в пояснице, дал дальнейшие рекомендации. Курс лечения очень результативный. Сердечная Вам благодарность, уважаемый Александр Григорьевич за Ваш профессионализм и глубокие знание! Будьте здоровы, помогайте людям ещё много-много лет.
Хочу поблагодарить Александра Григорьевича Губерника за профессионализм, результатом очень довольна. Спасибо. Рекомендую.
Очень давно искала хорошего доктора,и наконец то нашла!Прекраный специалист,врач от Бога!! Рекомендую

• 1972 р. — Дніпропетровський медичний інститут.

• 2018 р. — Конференція "Фізична і реабілітаційна медицина в Україні: впровадження мультпрофесійного підходу на етапах реабілітації" (Київ).
  • 2017 р. — Науково-практична конференція "Деякі аспекти застосування мануальної терапії при больовому синдромі" (Запоріжжя).

• Запорізька обласна медична асоціація організаторів охорони здоров'я.