Гетало Катерина Анатоліївна

Стоматолог-ортопед
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на знімному та незнімному протезуванні зубів. Для уточнення діагнозу призначає рентгенографію, КТ верхньої та нижньої щелепи. Займається бюгельним протезуванням зубів. Лікує каріозні та некаріозні ураження зубів і їх ускладнення. В роботі використовує сучасні техніки та новітні стоматологічні матеріали.

Марк
У моєї бабусі зламався зубний протез (чи як там воно називається). Ми звернулися до цього лікаря, щоб виготовити заміну старому. Лікар з усією відповідальністю підійшла до цього завдання. Уже за кілька днів все було готово. Дякую!
Мария В.
Просто чудовий лікар! Навіть не знаю, хто б зміг мені так ефективно допомогти вирішити мою проблему. Спеціаліст уважно оглянула ротову порожнину, проконсультувала мене. Та запропонувала усі можливі варіанти вирішення проблеми. Усім задоволена!

• 2003-2008 рр.. — ВДНЗУ УМСА м. Полтава;
  • 2008-2010 рр. — Інтернатура за спеціальністю "стоматологія" на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, м. Київ;
  • 2010 м. — Спеціалізація з ортопедичної стоматології на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика, м. Київ

• 2007 м. — Сертифікат про участь у 55 Підсумкової студентської наукової сесії, секція хірургічної стоматології, м. Москва (3 місце);
  • 2007 р. — Сертифікат про участь у 55 Підсумкової студентської наукової сесії, секція гуманітарних наук, м. Москва;
  • 2007 р. — Диплом про участь у Всеукраїнській студентській науковій конференції, м. Полтава (2 місце);
  • 2007 р. — Диплом про участь у II Міжнародному молодіжному медичному конгресі "Санкт-Петербурзькі наукові читання — 2007", м. Санкт-Петербург (3 місце);
  • 2008 р. — Диплом про участь у Всеукраїнській студентській науковій конференції, м. Полтава (1 місце);
  • 2008 р. — Лауреат премії Академії медичних наук України та Асоціації медичних вищих навчальних закладів України за значні успіхи в науковій діяльності;
  • 2008 р. — EF school, Оксфорд, Великобританія;
  • 2009 р. — "IELTS course" The Business academy, м. Київ;
  • 2009 р. — IELTS Academic module 6.5 (British Council, м. Київ, Україна);
  • 2009 р. — Участь у лекційній програмі "Філософія ортопедичної стоматології XXI століття";
  • 2009 р. — Участь у 7-ій міжнародній конференції "Нові технології в ендодонтії";
  • 2010 р. — Лекційний курс з ортогнатичної хірургії проф. Канберга;
  • 2010 р. — Участь у міжнародному конгресі "Aesthetic&Functional Dentistry";
  • 2010 р. — Участь в освітній конференції Nobel Biocare;
  • 2011 р. — Відвідування IDS, Cologne;
  • 2011 р. — Участь у майстер-класі Максима Лєснухіна "Керамічні вініри";
  • 2011 р. — Конференція "Інноваційні технології в стоматології та клінічної медицини";
  • 2012 р. — Лекційний курс "Рожева естетика";
  • 2013 р. — Участь у міжнародній освітній конференції Nobel Biocare;
  • 2014 р. — Участь у Східно-Європейської конференції, м. Львів;
  • 2014 р. — Участь у міжнародній освітній конференції Nobel Biocare;
  • 2015 р. — Відвідування виставки IDS 2015 м. Кельн, Німеччина;
  • 2015 р. — Участь у Сьомій Східноєвропейської Конференції з проблем стоматологічної імплантації, м. Львів;
  • 2015 р. — Майстер-клас з Алеком Ароніним, м. Київ;
  • 2015 р. — Участь у EuroPerio 8, Лондон, Великобританія;
  • 2015 р. — Навчання "Cerec and inLab training for users" в Sirona dental academy, Bensheim, Німеччина.

Лікар — стоматолог-ортопед надає послуги

• Тотальна реабілітація пацієнтів з повною відсутністю зубів;
  • протезування умовно знімними конструкціями з опорою на імплантати;
  • незнімне протезування (металокераміка, безметалокераміка на основі оксиду цирконію, e max коронки);
  • знімне протезування (повні знімні, частково знімні-акрилові, нейлонові, бюгельні протези);
  • лікування каріозних та некаріозних уражень зубів та їх ускладнень;
  • діагностика і лікування патології скронево-нижньощелепного суглоба.