Гень Віра Сергіївна

Дитячий стоматолог-терапевт, стоматолог - терапевт
Лікар займається виявленням та лікуванням зубних патологій у дітей і дорослих. Знає всі нюанси і тонкощі роботи з маленькими дітьми. Проводить реставрацію молочних зубів, лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту, протезування молочних зубів дитячими коронками, в тому числі психоемоційну підготовка дитини, займається лікуванням дітей під медикаментозним сном.

Сабина
Лікар дуже привітний. Пояснює все дуже доступно і логічно. Вміє знайти спільну мову як з дитиною, так і її батьками. Розмовляє ввічливо, зрозуміло та без поспіху. Пояснила абсолютно все! Побільше б таких спеціалістів! Дуже задоволена!
Квітка
Лікар дуже уважний і справжній професіонал! Майже 3 місяці, ми з дитиною бігала по лікарях і здавала купу аналізів і проходила (як виявилося) непотрібні обстеження. Спасибі велике за ретельний огляд і розгорнуту консультацію. Рекомендую!