Гайдукова Зоя Миколаївна

УЗД-фахівець
Лікар другої категорії
Лікар Гайдукова Зоя Миколаївна - фахівець ультразвукової діагностики, має другу категорію, 7-річний стаж. До компетенції доктора входить проведення ультразвукового дослідження органів сечостатевої (яєчників, передміхурової залози, сечового міхура), травної (печінки, підшлункової залози, жовчного міхура, біліарних протоків), ендокринної (щитовидної залози), серцево-судинної (серце) систем. Володіє навичками виконання УЗД дітям, починаючи з грудничкового періоду. За допомогою ультразвукового дослідження вдається первинно виявити патологічний осередок і відстежити динаміку його змін протягом певного відрізка часу.

Юрий Богданович
Хочу отметить доктора Гайдукову, проходил у нее диагностику внутренних органов по направлению от гастроэнтеролога. Очень внимательная женщина, отнеслась с пониманием к хожу с палочкой и делаю все медленно. Само узи не заняло много времени. Выражаю благодарность.