Гайдуков Олег В'ячеславович

УЗД-фахівець
Лікар другої категорії
Лікар Гайдуков Олег В'ячеславович - працює в діагностичної області, має другу категорію, 18-річний стаж. Спеціаліст займається проведенням ультразвукового дослідження молочних залоз, лімфовузлів, м'яких тканин, органів травної (жовчних міхур, біліарние протоки, підшлункова залоза, печінка), репродуктивної (представтельного заліза, яєчники, матка), сечовидільної (сечовий міхур), кістково-суглобової (суглоби) , а також ендокринної (щитовидна залоза) систем. Ультразвукова діагностика дозволяє виявити патологію при первинному обстеженні та контролювати зміни на тлі лікування.

Лариса Петрівна
Дуже кваліфікований лікар, робила у нього УЗД підшлункової та шлунку. Дивився уважно, не поспішав, не відволікався. Потім пояснив мені що до чого, щоб я не нервувала. Для мене як для пацієнта важливо знати, якщо в мене щось не гаразд зі здоров’ям. Планую знов звернутися до нього після лікування.
Анастасия
Внимательный, вежливый, хороший специалист.
Надежда
Очень хороший специалист

• 2000 р. — Донецький Державний Медичний Університет, лікувальна справа.

• 2008 р. — спеціалізація по ультразвуковій діагностиці, рентенології.