Джанелидзе Давид Теймуразовіч

Ендоскопіст
Діагност. Кандидат медичних наук. Веде консультативні прийоми гастроентеролога. Проводить ендоскопічні дослідження, в тому числі біопсію, гастроскопію, дуоденоскопа. Закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.

Ярослав
Рекомендую всем Давида Теймуразовича как отличного диагноста и прекрасного гастроэнтеролога. Говорю это на основании личного опыта. Аппетит, нормальный стул - все восстановилось, а боли ушли.

• 2014 р. — аспірантура на кафедрі гастроентерології, дієтології та ендоскопії;
  • 2010 р. — інтернатура і клінічна ординатура в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика та Київська міська лікарня № 8;
  • 2008 р. — Державний медичний університет ім. О.О. Богомольця;
  • Науковий ступінь — кандидат медичних наук.

• 2011 р. — навчальний курс по діагностичної ендоскопії на кафедрі онкології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика та Міському онкологічному диспансері.