Дубовик Леонід Миколайович

Акушер-гінеколог
Лікар Дубовик Л. Н. спеціалізується на лікуванні захворювань гінекологічного профілю, має звання заслуженого лікаря України. Бере участь у проведенні профілактики захворювань жіночої статевої системи, виявленні та веденні вагітності, надає допомогу в разі ускладнень при виношуванні плоду, проводить породіллі. Виконує як планові, так і позапланові хірургічні втручання.

Ірина
Леоніда Миколайовича знаю вже більше 5 років. Чудовий спеціаліст - діагноз ставить безпомилково, навіть без результатів УЗІ. Після мене в нього лікувалася вся моя рідня (мама, тітка, сестра, бабуся) не варто забувати і про двох подруг мами. Чотирьох він прооперував. Про таких кажуть: - Хірург від Бога. Добрий, чуйний, переймається долею пацієнтів. Може насваритися, але тільки в тому випадку, якщо не дотримуєшся режиму лікування або ставишся до свого здоровя безвідповідально.
Маргарита
Мне мама в детстве говорила, что мужчина гинеколог более внимательный. Наверное, именно потому я вот уже который год пользуюсь услугами Леонида Николаевича. Я очень довольна его подходом к пациентам, и выбором лечения. За столько лет, могу сказать о нем только хорошее.
Алла
Леонід Миколайович досвідчений лікар, приємний у спілкуванні. Навіть без досліджень діагноз може легко поставити.
Рада была общению с Леонидом Николаевичем. В процес се консультации доктор развеял мои страхи и сомнения, выписал направление на исследование – результаты подтвердили слова доктора, все обошлось.

• 1986 р. — закінчив Вінницький медичний інститут ім. М. І. Пирогова. Інтернатура з акушерства та гінекології в пологовому будинку №3 м. Миколаїв.
  • 1990-1992 рр. — Закінчив клінічну ординатуру на кафедрі акушерства та гінекології №2 Київського медичного інституту ім. О. О. Богомольця.