Доброхотова Ольга Олександрівна

Педіатр
Лікар Доброхотова Ольга Олександрівна працює в педіатрії. В спектр її послуг входить діагностика і терапія захворювань травного тракту, серцево-судинної, нервової, дихальної, кістково-суглобової систем. Консультує молодих батьків з питань правильного догляду, годування дитини, а також контролює вакцинацію і займається профілактикою сезонних вірусних хвороб.
Київ м. Вишгород, пр-т Шевченка, 9

15 квітня '19р.
Ольга Александровна произвела очень хорошее впечатление как грамотный специалист. Два раза лечились, нам очень понравился подход, рекомендации. Спасибо
Хороший грамотный доктор, мы периодически обращаемся к ней за консультацией. У нас трое детей, поэтому хорошего врача нужно знать обязательно. Мы выбрали Ольгу Александровну, к ней идем, если возникает такая необходимость. Она не назначает горы ненужных лекарств, всегда дает рекомендации по здоровью. Рекомендую ее своим знакомым.

• 2014 р. — Національний медичний університет імені О.О. Богомольця;
  • 2016 р. — інтернатура з педіатрії;

• Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.