Дербак Сергій Іванович

Хірург, Пластичний хірург
Лікар-хірург, пластичний хірург, володіє сучасними методами «мінінвазівной пластичної хірургії», сподвижник впровадження лазерних технологій в пластичну хірургію. Виконує операції по: блефаропластики, ринопластики, отопластика, ліпосакції, ліполіфтінга, ліпофіллінг, пересадки волосся. Учасник Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів.

Карина
Не буду вдаваться в детали, скажу лишь, что Дербак талантливый пластический хирург. У него оперировалась трижды, все на современном уровне. Никаких осложнений, никаких рубцов и следов от вмешательства. Супер!
Эльвира
С уверенностью могу сказать, что наконец нашла СВОЕГО врача! Сначала сделала у него носик, результат превзошел все ожидания, планирую теперь блефаропластику, разумеется, только к нему! Готова петь дифирамбы его таланту бесконечно!
Малышка
Спасибо за красивый носик!))
Професионально выполнил подтяжку кожи лица. Деньги заплатила не зря.
Обращалась к Дербаку Сергею Ивановичу по поводу липофилинга лица. После операции я стала выглядедь гораздо привлекательнее и моложе. Сама операция прошла очень комфортно, реабилитационный период минимальный - два дня и я была снова в строю, обновленная и довольная. Очень благодарна. Однозначно рекомендую!
Елизавета
Делала ринопластику у этого замечательного доктора)Очень приятный в общении и старательный в работе!Нареканий нет.Персонал в клинике тоже отличный!Всей команде большое спасибо

• 2010 р. — Медичний факультет Ужгородського національного університету;
  • 2013 р. — Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика;
  • кафедра хірургії та трансплантології на базі Національного інституту хірургії та імплантології ім. Шалімова;
  • Відділення мікросудинної та пластичної хірургії під керівництвом проф. Дрюк Н. Ф.

• 2011 р. — IV міжнародний майстер-клас «Ринопластика. Складні випадки». Український інститут пластичної хірургії та косметології «ВІРТУС» м. Одеса;
  • 2012 р. — другий міжнародний навчальний курс-тренінг для косметологів з нейрохірургічних методів омолодження ОСЕМ, м. Санкт-Петербург;
  • 2012 р. — International course on Aesthetic Plastic Surgery and Minimally Invasive Methods of Rejuvenation. ISAPS, м. Санкт-Петербург;
  • 2012 р. — ISAPS 21st CONGRESS ISAPS, Женева;
  • 2012 р. — V міжнародний майстер-клас «Ринопластика. Складні випадки». Український інститут пластичної хірургії та косметології «ВІРТУС» м. Одеса;
  • 2013 р. — міжнародні курси з пластичної хірургії ISAPS Cyprus, Limassol;
  • 2013 р. — міжнародний відео-курс «Реконструктивна хірургія молочної залози. Естетичні аспекти», м. Київ;
  • 2014 р. — Міжнародні курси з пластичної хірургії Educational course by ISAPS, м. Москва;
  • 2014 р. — міжнародний симпозіум з пластичної хірургії та косметології New Horizons in Aesthetic Medicine, ISAPS, м. Москва.

• Член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів;
  • Член Українського товариства естетичної медицини (УТЕМ);
  • Член клубу пластичних хірургів України;
Схожі спеціалісти:
Пластичний хірург, хірург
Отоларинголог, отоларинголог-хірург, дитячий отоларинголог, пластичний хірург
Щелепно-лицьовий хірург, Пластичний хірург
Флеболог, судинний хірург, пластичний хірург