Цись Ольга Володимирівна

Логопед
Викликати лікаря додому
Логопед Цись Ольга Володимирівна займається професійною корекцією мови у дітей, навчає неговорящіх, виправляє важкі порушення звуковимови, проводить оральну моторну стимуляцію. Консультує батьків по правилам спілкування з дітьми. Володіє навичками використання альтернативних і допоміжних засобів комунікації.

Вита
Хочу выразить огромную благодарность нашему логопеду Цись Ольге Владимировне, Которая работает в клинике «Особливи» в городе Киеве. Благодаря Ольге Александровне наш малыш справился с большими дефектами речи. Очень хорошая клиника и очень профессиональные врачи.

• Київський національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова.

• 2016 р. — сертифікат "Диференціальна діагностика важких мовних порушень у дітей раннього і дошкільного віку";
  • 2017 р. — сертифікат "Діагноста слуху у дітей на етапі внутріутробного розвитку і в ранньому віці";
  • 2017 р. — сертифікат "Годування у рамках логопедичної роботи";
  • 2017 р. — сертифікат "Психомоторний профіль розвитку дитини з синдромом Дауна".