Чічур Діана Андріївна

Офтальмолог, вітреоретинальний хірург
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Консультація 2000 грн.
Лікар-офтальмолог, хірург вищої категорії, спеціалізується на проведенні мікрохірургічних операцій, проводить лікування інфекційних захворювань очей, має досвід корекції вікових змін в органах зору. Застосовує методи лазерної терапії, кріотерапії, вітректоміі. Має кандидатський ступінь. Є учасником асоціації офтальмохірургів України.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 м.Вокзальна4315

Лера
Диана Андреевна провела мне лазерную операцию по коррекции близорукости. Теперь я хожу без очков и все отлично вижу. Это такое счастье, что сейчас есть такие методики и такие врачи, которые ими в совершенстве владеют!
Валерия
Провела лечение, расписала рекомендации. Зрение начало восстанавливаться. Рекомендую.
Не знаю, как Вас и благодарить за оказанную помощь и поддержку! Вы вернули моей маме зрение!

• 1999 p. — Ужгородський національний університет, медичний факультет;
  • 2001 p. — інтернатура;
  • 2003 p. — клінічна ординатура;
  • Науковий ступінь — кандидат медичних наук.

• Член європейського суспільства вітреоретінальних хірургів і американської академії офтальмології.