Черчел Вадим Борисович

Невролог, голкорефлексотерапевт
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Викликати додому
Лікар проводить допомогу при захворюваннях центральної, периферичної нервової систем (енцефаліти, менінгіти, судинні захворювання, епілепсія). Займається лікуванням функціональних захворювань центральної нервової системи (неврози, неврастенії, панічні атаки, генералізовані тривожні розлади, ПТСР), захворювань хребта (остеохондрози, дископатія, компресійні захворювання корінців, наслідок переломів хребців», консервативне лікування тунельних синдромів, гіпертонічної хвороби та її ускладнення). Проводить реабілітацію пацієнтів, які перенесли ОНМК, ЧМТ та спинальні травми. Займається лікуванням хронічного больового синдрому. Застосовує у роботі метод голкорефлексотерапії.

Філодорова Татьяна Степанівна
Врач очень внимательный, мне всё понравилось
Алексей
Квалифицированный специалист. Помог победить болезнь. Огромное спасибо за помощь!
Мила
Отличный доктор! Рекомендую!
Доктор от бога ,я ему очень благодарна ,он действительно ставит на ноги ,приятный ,как человек и самый лучший специалист в своей области ,рекомендую !

• 1977 р. - Державний університет медицини та фармакології імені Миколи Тестеміцяну, м. Кишинів, Молдова.

• Курси спеціалізації з неврології, м. Харків.
  • Курси удосконалення лікарів, м. Київ.
  • Спеціалізація з голкорефлексотерапії, м. Київ.
  • Курси удосконалення неврології в Інституті Космонавтики, м. Москва.

• Асоціація неврологів України.