Супрунець Дмитро Вікторович

Невролог, мануальний терапевт
лікар другої категорії
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань, володіє техніками мануальної терапії. Приймає пацієнтів з симптомами: часті головні болі, м'язова слабкість, шум у вухах, порушення сну, біль в області хребта, дратівливість і хронічна втома. Здійснює прийом в медичному центрі, виїжджає додому до пацієнтів.

Галина Я.
В роботі лікаря сподобалося детальність пояснення причин виникнення проблеми та призначених препаратів. Одразу помітно що лікар дійсно хороший , та відповідальний. Побільше б таких спеціалістів! Повторний прийом пройшов також на висоті!
Ольга Я.
Хороший лікар, я дуже задоволена. Уважний, спокійний, мене вислухав, надав рекомендації. Величезне дякую Дмитру Вікторовичу за увагу, за те, як він поставилася до моєї проблеми. Багато чого мені підказав. Все було просто супер!

• 2018 р. — Одеський національний медичний університет.

• М'які техніки мануальної терапії. М'язово-фасціальний реліз (Shool Rehabilitolog) Orthopedic manual therapy (Dr. Eljah M. Freeman).