Савіна Олена Михайлівна

Дитячий офтальмолог
лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань органів зору у дітей. Проводить профілактичні і планові огляди, призначає корекційні методи відновлення. Визначає відповідні лінзи і окуляри. Працює з сучасними методами і обладнанням.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Київ вул. Солом'янська, 11 А м.Вокзальна338м.Палац Україна5614

Микола
Син мав відшарування сітківки. Операція пройшла успішно. Сказали, що необхідно кожні 3 місяці проходити консультацію офтальмолога. Мені порадили Олену Михайлівну, як лікаря з досвідом. Дякую їй за увагу та професіоналізм.

• 1988-1994 р.- Педіатрія. Національного медичного університету імені О. О. Богомольця.
  • 1994-1997 р.– Інтернатура за спеціальністю «Офтальмологія» Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.
  • 2010-2017 р.- Аспірантура по спеціальності "Офтальмогенетика" Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, кафедра офтальмології.