Банахевич Роман Михайлович

Акушер-гінеколог
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук займається лікуванням захворювань жіночої статевої системи. Проводить консультаційні прийоми. За свідченнями виконує оперативні втручання, також застосовує медикаментозну терапію. Складається в ряді українських і зарубіжних асоціаціях лікарів-хірургів і гінекологів.
Дніпро вул. 25-ої Січеславської Бригади (Рибінська), 119-120 м.Вокзальна9217

Замечательный специалист и человек! Хорошо знает свое дело.Большое спасибо за вовремя оказанную помощь и сынишку!!!
Наталия
11 травня '18р.
Он самый лучший врач!! Если думаете где рожать? Только у него, потом он станет вашим личным врачем!!! Это с опыта! Он правда очень классный! Больше всего за 5 лет, ценю в нем то, что никогда другого не назначит, все по делу!!!
Ира
Супер Врач! Советую Всем!
наталья
Без слов! Отличный специалист
Большое спасибо доктору Банахевичу за оказанную помощь. Рекомендую его как толкового врача и хорошего специалиста.
Екатерина
Хороший специалист своего дела, толковый врач, без лишних затрат и выкачки денег. Рекомендую Банахевича Романа Михайловича как специалиста своего дела!!! Спасибо Вам большое!
Хочу поблагодарить Романа Михайловича, за его профессионализм!!!!!!! доктор от Бога!!! Спасибо большое вам , за невозможное что вы сделали для нас!!!!!!! Рекомендую всем !!!!!!!!!!!!!!!!
Евгения
Врач от Бога,которому можно доверить не только лечение,а и появление на свет новой жизни. Его правая рука,Клавдия Борисовна не отходила от меня ни на секундочку, делала массаж и успокаивала при схватках.Большое человеческое спасибо за наше счастье♥️
30 листопада '-1р.
Роман Михайлович отличный гинеколог и приятный мужчина с широким кругозором знаний. С ним всегда приятно общаться, а по лечению так вообще он один из лучших.

• Дніпропетровська державна медична академія, за спеціальністю «Лікувальна справа» (1998 р.);
  • Спеціалізація з "Ендоскопічна хірургія", Одеського національного медичного університету.
  • Спеціалізація «Ультразвукова діагностика», ЗMAПO, м. Запоріжжя, 2010 р.
  • Науковий ступінь — Кандидат медичних наук

• стажування з гінекології, Московський обласний науково-дослідницький інститут акушерства та гінекології (Росія);
  • стажування з гінекології, НДІ акушерства та гінекології ім. Д. О. Отта, Санкт-Петербург (Росія);
  • стажування з гінекології НДІ онкології ім. М.Н. Петрова, Санкт-Петербург (Росія);
  • стажування з гінекології, відділення урогінекології Факультетської лікарні «Королівські Виногради» та Карлов університету, Прага (Чехія);
  • курс «Основи пластичної та реконструктивної хірургії в гінекології», Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова;
  • 2008 р. — стажування з лапароскопічної хірургії, Міжнародний центр гінекологічної ендоскопії (CICE), м. Клермон-Феран (Франція);
  • 2009 р. — курс "Лапароскопічне хірургічне лікування гінекологічної патології з використанням протиспайочних бар'єрів "Interceed", "Intercoat", м. Дніпропетровськ;
  • 2009 р. — школа-семінар «Ультразвукова діагностика з доплерометрією в гінекології», м. Київ;
  • 2010 р.- майстер-клас з лапароскопії "Оперативна гінекологія — нові технології", м. Санкт-Петербург (Росія);
  • 2011 р. — майстер-клас «Безгазова лапароскопія в гінекології та хірургії», м. Вінниця;
  • 2011 р.- майстер-клас «Кольпоскопія та лікування патології шийки матки", м. Одеса.

• Російське товариство ендоскопічних хірургів;
  • Європейське товариство ендоскопічних хірургів;
  • Європейська Рада з урогінекології;
  • Українська асоціація пластичних хірургів в гінекології;
  • Асоціація акушерів-гінекологів Дніпропетровської області;
  • Асоціація вагінальних хірургів України.