Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок в Запоріжжі - Вознесенський район

Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 350 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 200 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 250 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 400 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 250 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 400 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 650 грн.
Знайдено 3 клініки

Владимир
Все очень понравилось, после прохождения мрт были ответы на все интересующие вопросы. Профи своего дела!!
Елена Юрьевна - хороший врач! Наблюдаемся у нее уже давно, и с первым и со вторым ребенком ходим на прием только к ней. Всегда выслушает, внимательно осмотрит и расскажет, что делать. Детей не залечивает и лишние лекарства не назначает.
Никита
Делали подруге МРТ в вашем центре. Быстро, качественно, без лишних консультаций, все по делу, а главное не нужно далеко ехать, много денег не потратили и остались довольны.
Семья Харитоненко
Делали у вас сначала классический а потом и лечебный массаж. И я, и муж остались довольны. Хорошее отношение сотрудников, никаких очередей, а самое главное для нас, можно приходить и в субботу, потому что только в субботу у нас с мужем выходной.
Николаевна
Хочу поблагодарить весь ваш персонал! Умнички! Золотые руки у всех! Я и моя дочька теперь здоровы! Мы точно теперь знаем к кому обращаться если что то не так. Желаем всем крепкого здоровья и всегда быть на позитиве.
Игорь
Очень боюсь всяких процедур, да и вообще лечение. Мама повела меня в Мединвест, сначала и не понял что будет происходить, очень профессиональный подход профессиональных врачей. Спасибо.
8,9
Запоріжжя вул. Перемоги, 78
р.Вознесенський
Багатопрофільний медичний центр "Медінвест" надає якісні лікувально-діагностичні послуги по різних напрямах. У центрі працюють кваліфіковані лікарі, фахівці вищої категорії, кандидати наук в галузі медицини.
  • УЗД вен верхніх кінцівок (2 кінцівки) 350
  • УЗД артерій ніжніх кінцівок 2 ноги 400
  • УЗД вен та артерій ніжніх кінцівок 2 ноги 650
Запоріжжя вул. Незалежної України, 34
р.Вознесенський
Клініка сучасної офтальмології ВІЗУС створена в 1997 році, спеціалізується на всіх видах виправлення зору, включаючи рефракційні маніпуляції. Медичний центр має вищий ступінь акредитації, обладнання, що використовується, відповідає міжнародним стандартам серії ISO 9000. Колектив клініки складають висококласні фахівці, які проходили навчання за кордоном.
Запоріжжя вул. Михайла Гончаренка, 15
р.Вознесенський
Медична діагностична компанія ДІАСЕРВІС заснована в 2002 році, спеціалізується на проведенні різних видів діагностики. Колектив центру становить висококваліфікований персонал, багато хто має науковий ступінь.