УЗД жовчного міхура в Одесі в неділю

УЗД жовчного міхура 500 грн.
УЗД жовчного міхура 750 грн.
УЗД жовчного міхура 500 грн.
УЗД жовчного міхура 430 грн.
УЗД жовчного міхура 750 грн.
УЗД жовчного міхура 300 грн.
Знайдено 4 клініки

Бандилюк Сергей Володимирович
Отлично
Лариса
Хочеться подякувати Євгенію Володимировичу Назарову за увагу та професіоналізм, які він показав, лікуючи мого чоловіка, у якого був запущений зовнішній та внутрішній геморой. Він не лише зробив операцію, а ще й певний час спостерігав за моїм Олександром, все пояснював, підбирав вміло відповідну реабілітацію, знайшов підхід до такого непростого пацієнта. Щиро Вам дякую. Бажаю Здоров'я, Миру і зростання професійності
Хочу выразить благодарность Левит Юлии Юрьевне, зато что подарила после долгих лет отчаяния нам нашего малыша.А перед новым годом помогла после родов востановиться и даже стать лучше,сделали Лабиопластику в октябре.Все теперь идеально ! Юличка спасибо огромное,я очень счастлива
Очень хороший доктор, обращалась за решением проблемы с начинающимся эндометриозом. После курса лечения всё прошло, за что я очень благодарна доктору!
Здравствуйте, безумно благородна доктору Левит Юлие Юрьевне! Делала комбинированную лябиопластику, под местной анестезией. Все было абсолютно безболезненно как во время процедуры, так и весь восстановительный период. Спасибо доктору, все грамотно разъяснила, чем и как луше ухаживать в послеоперационный период. Сейчас все зажило, отеков изначально почти не было, несколько дней и можно бегать.) И все очень красиво! Очень рада, что попала именно к Юлие Юрьевне, очень грамотный специалист! Спасибо! Рекомендую, осталась очень довольна!!)
Кирилл
Мужчины, советую чудо врача Самунжи Гиоргий Афанасьевича, поднял настроение и не только!
8,8
Одеса вул. Жуковського, 33
р.Приморський
Медичний центр "Оксфорд Медікал" — це багатопрофільна клініка, яка надає лікувальну допомогу, використовуючи малоінвазивні методи. Серед фахівців установи — кандидати і доктора медичних наук.
  • УЗД жовчного міхура 430
  • УЗД жовчного міхура з визначенням його функції 750
7,9
Одеса вул. Академіка Сахарова, 3 А
р.Пересипський
Медичний центр Оксфорд Медікал на Котовського – це одна з філій широкої мережі медичних клінік, які мають лікувально-діагностичний профіль та готові надати кваліфіковану допомогу пацієнтам будь-якого віку.
  • УЗД жовчного міхура 430
  • УЗД жовчного міхура з визначенням його функції 750