УЗД матки в Одесі

УЗД матки 350 грн.
Знайдено 6 клінік

Сб
Надія
Хочу додати про Догонову М.Г. ,що крім високої кваліфікації притаманні доброзичливість,небайдужість,так відчуття,наче ти її головний пацієнт.Дуже приємна жінка, найкраща з тих,в кого мені доводилось бувати,а їх було багато.
Надія
Проходила обстеження у Догонової М.Г. , залишилась в повному захваті,все чітко нічого зайвого, а саме головне після прищначенння лікування полегшення відчула вже на третій день,хоча лікувалась іду і у інших лікарів безрезультатно.
Філодорова Татьяна Степанівна
Врач очень внимательный, мне всё понравилось
Кравченко Лідія Павлівна
Все сподобалось
Была на приеме у врача Лихачевой Л. Е., грамотный врач и приятный человек. Благодарю! В следующий раз, только к ней пойду.
Вера
Хочу поделиться впечатлениями о лечении у врача-гинеколога - Мищенко Ольги Афанасьевны, клиника "Likarium" Одесса! Очень компетентный врач, внимательное отношение к пациенту, комплексный подход. Процедуры, которые выполняли мне, делались аккуратно, с комментариями и пояснениями. Врач с с золотыми руками однозначно! Консультации до мельчайших подробностей - чётко, понятно, доступно. Дружественная атмосфера, стерильно. Всегда на связи с пациентом. Рекомендую и доверяю. Ольга Афанасьевна, благодарю)
10,0
Одеса ул. Генуезька, 1/2
р.Приморський
LIKARIUM – це лікарі з багаторічним практичним досвідом в сфері відновлення фізичного здоров’я і душевного спокою. Лікування неврологічних станів всіх видів і складнощів. Профілактика і лікування захворювань ендокринної системи. Лікування захворювань серцево-судинної системи. Діагностика та лікування жіночих захворювань, лор-органів у дітей (від 14 років) і...
  • УЗД матки, яєчників та сечового міхура 600
Акції
Одеса вул. Мала Арнаутська, 56
р.Приморський
Медичний центр "ОН Клінік Одеса" — це багатопрофільний медичний центр, який надає комплексне і якісне лікування пацієнтів. Лікарі клініки проходять стажування за кордоном. Центр в м. Одеса почав функціонувати у 2008 році.
  • УЗД матки 450
8,4
Одеса пр-т Шевченка, 12/1
р.Приморський
Багатопрофільна поліклініка No1 пропонує пацієнтам будь-якого віку всебічне амбулаторно-діагностичне обстеження, консультації профільних фахівців, призначення схеми лікування. Тут ведуть прийом доктора різних напрямків: сімейні лікарі, терапевти, педіатри, хірурги, неврологи, ендокринологи та інші профільні фахівці. Використовується комплексний підхід до...
  • Цервікометрія 550
Працює з
Пн: 08:00-16:00 Вт: 08:00-16:00 Ср: 08:00-19:00 Чт: 08:00-16:00 Пт: 08:00-16:00
8,4
Одеса б-р Французький, 26/2
р.Приморський
Клініка Шевченко надає широкий асортимент послуг медичного характеру: дуплексні дослідження, УЗД, функціональна діагностика, лабораторні аналізи, урологія, гінекологія, педіатрія, кардіологія та ін. Все для комплексного обстеження усієї сім'ї.
  • Цервікометрія 200
Одеса вул. Фонтанська дорога, 58
р.Приморський
Rclinic – багатопрофільна клініка, яка надає широкий спектр медичних послуг, як амбулаторно так і на денному стаціонарі. Всі співробітники компанії – кваліфіковані спеціалісти.
  • Цервікометрія 350
6,7
Одеса вул. Балківська, 84
р.Хаджибейський
Клініка сімейної медицини "ІЛАЙФ" - ваш надійний партнер у забезпеченні сімейного здоров'я.
  • УЗД матки 550