Електроенцефалографія (ЕЕГ) в Одесі в суботу

Електроенцефалографія (ЕЕГ) 950 грн.
Електроенцефалографія (ЕЕГ) 1500 грн.
Електроенцефалографія (ЕЕГ) 7500 грн.
Електроенцефалографія (ЕЕГ) 10500 грн.
Електроенцефалографія (ЕЕГ) 500 грн.
Електроенцефалографія (ЕЕГ) 10500 грн.
Електроенцефалографія (ЕЕГ) 1500 грн.
Електроенцефалографія (ЕЕГ) 850 грн.
Електроенцефалографія (ЕЕГ) 1500 грн.
Електроенцефалографія (ЕЕГ) 750 грн.
Знайдено 6 клінік

Кравченко Лідія Павлівна
Все сподобалось
Бодоряк Светлана Ивановна
Все прошло спокойно и комфортно
Алина
Была на приёме у Мельника Ю.В. Все понравилось, хороший врач, приятный человек. Быстро и качественно сделал назначенные обследования, все расшифровал и объяснил доступно. Ну очень довольна профессионализмом. Буду ещё обращаться и советовать другим) спасибо большое Юрий Владимирович)))
Шевченко Светлана
Спасибо большое Юрию Владимировичу Мельнику! Очень довольны им! Обратились на прием с нашей проблемой, врач сделал доплер, Эхо, ЭЭГ что самое главное, установил диагноз и назначил лечение, таких врачей просто нет, очень внимательный, в процессе лечения звонили не один раз, что важно врач отвечает на звонки. После назначенного курса лечения ребенку стало значительно легче. Очень довольна, всем рекомендую.
Была на приеме у невропатолога Мельника Ю. В. очень хороший врач, сразу сам сделал исследования, назначил лечение, все понравилось. Прошла курс лечения и стало намного легче! Рекомендую!
Очень хороший врач рекомендую, удобно тем, что обратилась на прием к Юрию Владимировичу с головными болями, врач ЭЭГ, ЭхоЭГ, сделал дуплексное сканирование сосудов головы и шеи и назначил мне лечение и рассказал какие упражнения нужно делать, прошло время, я все сделала как сказал врач и головные боли просто исчезли! Огромное Вам спасибо Юрий Владимирович!
Акції
Одеса вул. Мала Арнаутська, 56
р.Приморський
Медичний центр "ОН Клінік Одеса" — це багатопрофільний медичний центр, який надає комплексне і якісне лікування пацієнтів. Лікарі клініки проходять стажування за кордоном. Центр в м. Одеса почав функціонувати у 2008 році.
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) 850
8,7
Одеса вул. Черняховського, 24 А
р.Приморський
Нейро-КардіоЛаб (Neuro-CardioLab) — це сучасний консультативно-діагностичний центр, що спеціалізується на діагностиці та терапії захворювань загального профілю. Головне достоїнство — це отримання консультації, повноцінна діагностика та складання індивідуальної схеми лікування в одному кабінеті. Все, що потрібно пацієнтові — записатися на прийом. Всі інші...
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) 950
р.Пересипський
10,0
Одеса ул. Генуезька, 1/2
р.Приморський
LIKARIUM – це лікарі з багаторічним практичним досвідом в сфері відновлення фізичного здоров’я і душевного спокою. Лікування неврологічних станів всіх видів і складнощів. Профілактика і лікування захворювань ендокринної системи. Лікування захворювань серцево-судинної системи. Діагностика та лікування жіночих захворювань, лор-органів у дітей (від 14 років) і...
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) 600
Одеса пер. 1-й Аеродромний, 4
р.Київський
МедЕліт — це спеціалізований медичний центр, в якому проводиться діагностування та лікування різних патологій з використанням найсучасніших методик. Почав функціонувати в 2011 році. Основні медичні області, в яких практикує клініка - неврологія і гастроентерологія.
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) 600
Одеса вул. Жуковського, 10
р.Приморський
Дитячий німецький медичний центр Кінд (KIND) надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: ультразвукова та функціональна діагностика, генетика, імунологія, логопедія, педіатрія і неонатологія. В установі також можна записатися на прийом до ендокринолога, хірурга, психіатра, гастроентеролога, кардіолога, офтальмолога і отоларинголога.