Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок в Києві в неділю - Солом'янка

Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 800 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 500 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 450 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 500 грн.
Дуплексне сканування артерій та вен кінцівок 450 грн.
Знайдено 2 клініки

Рита
Дякую за обслуговування.Дуже грамотно і якісно.Особлива подяка директору Євролаб Талавірі Ірині Володимировні.
Рита
Дякую за високу якість в роботі невролога Інну Іванівну.В такий нелегкий час потрібний такий кваліфіційний лікар,дякую.
Рита
Найкраще і дуже якісне обслуговування.Лікарі вищої категорії.Дякую.
Yana
Можу сказати що лікар, хороший фахівець. Мені дуже сподобалося її відношення до роботи. Все чітко, злагоджено, та максимум відповідально. Саме таким має бути справжній лікар. Я надалі планую до неї звертатися. І рекомендувати її теж.
Иванова
Лікар дуже уважна. Професійно підійшла до моєї проблеми, відповіла на всі мої запитання. Оглянула, взяли аналіз. Я отримала вичерпні рекомендації. Наступного разу буду звертатися до цього фахівця. Спеціаліста рекомендую усім!
Неля Владимировна - очень хороший врач, квалифицированный и внимательный к пациентам. После первого же осмотра, выполнив минимально необходимые процедуры и анализы, обнаружила подозрение на рак. В результате болезнь была поймана на начальной стадии, что позволило быстро сделать операцию. Огромное спасибо.
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. Щекавицька, 36
м.Тараса Шевченко13 5 м.Контрактова площа11 4
Широкопрофільна клініка Viva (Віва) на Подолі розташована у центрі Києва. Зі своїм багаторічним досвідом роботи і з командою професійних лікарів, клініка відкриває свої двері всім пацієнтам, які потребують сучасного підходу до лікування та профілактики гострих і хронічних захворювань за всіма медичними напрямками.
  • Ультразвукова доплерографія судин верхніх кінцівок (артерій або вен) 790
  • Ультразвукова доплерографія судин верхніх кінцівок (артерій та вен) - (60 хв.) 1 090
  • Ультразвукова доплерографія судин шиї з проведенням функціональних проб 890
  • Ультразвукова доплерографія судин нижніх кінцівок (артерій або вен) 790
  • Ультразвукова доплерографія судин нижніх кінцівок (артерій та вен) - (60 хв.) 1 190
8,3
Київ вул. Солом'янська, 11 А
м.Вокзальна33 8 м.Палац Україна56 14
З моменту створення медичний центр EUROLAB відповідає міжнародним стандартам медичного обслуговування. У його колективі доктора з науковими медичними ступенями, вищої категорії, які здобули освіту і постійно стажуються у провідних вітчизняних та зарубіжних медичних закладах.
  • Доплерографія судин нижніх кінцівок: 2 системи (артерії та вени) 2 650