Дуплексне сканування аорти та її гілок в Києві (метро Печерська) в неділю

Дуплексне сканування аорти та її гілок 350 грн.
Дуплексне сканування аорти та її гілок 660 грн.
Дуплексне сканування аорти та її гілок 500 грн.
Дуплексне сканування аорти та її гілок 500 грн.
Знайдена 1 клініка

Ірина
Лікар гінеколог Хурса дуже професійна. Видаляла мені поліпа. Все пройшло чудово. Я задоволена
Яна Гудима
Дуже гарна клініка, а особливо, лікар Бондарук Сергій Іванович. Дуже чуйний і професіонал у своїй справі лікар від Бога. Більше б таких лікарів. Дякую Вам від щирого серця!!!
Отличный врач, быстро поставила диагноз и назначила лечение в острый период после неудачного опыта лечения в специализированной клинике вертибрологии. Чувствую себя значительно лучше. Рекомендую.
лариса
Консультируюсь у доктора Беришвили Азали Гурамовны с 2012 года.Она профессионально ставит диагноз, очень внимательна , назначает правильное лечение .Я довольна результами каждого посещения
Ликп
Пришли с серьезной проблемой. Доктор оказалась очень и очень хорошим специалистом. Назначила анализы и видно что человек заинтересован меня вылечить. Спасибо.
Ірина
Звертались до Боднарука з дитиною 3,5 років. Перед цим інший лікар поставив діагноз вальгусна плоскостопість. Боднарук дуже ретельно провів огляд, і не підтвердив діагноз. Натомість порадив звернутись в цетнр компютерної даігностики стопи для того щоб ТОЧНО виявити чи є порушення в розподілі маси тіла на стопу. Його рекомендаціями задоволені, не залякує не нав'язує зайвих послуг. Якщо на діагностиці все буде ок, то плануємо звернутись на наступний оглад у 6 років. Дякуємо лікарю Боднарук !
6,2
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д)
м.Печерська6 5 м.Звіринецька14 10 м.Палац Україна31 17
Медичний центр "Здравиця" — це сучасна клініка сімейної медицини, що поєднує діагностику, ендоскопію, малоінвазивної хірургію і травматологію, естетичну косметологію і фізіотерапію. Консультативне відділення включає сімейну терапію, педіатрію, кардіологію, неврологію, ендокринології, акушерство та гінекологію, урології, отоларингологію, офтальмологію і...