Електроенцефалографія (ЕЕГ) в Києві (метро Осокорки)

Електроенцефалографія (ЕЕГ) 1090 грн.
Знайдено 2 клініки

Єфанова Наталя Миколаєвна
Все пройшло чудово. З оператором швидко підібрали час та клініку за місцем проживання поблизу. Лікар виявилась професіоналом своєї справи. Дуже задоволена і можу рекомендувати Олену Анаталіївну (ЛОР)!
костя
Внимательный и грамотный врач,разобрался в моей проблеме с головокружениями и назначил лечения.Рекомендую
Была на приеме у Толчинского Вадима Викторовича. Очень внимательный и грамотный врач. Провел детальную консультацию, назначил лечение. Осталась очень довольна врачем как человеком и специалистом. Огромное Вам спасибо.
Олена
Все було чудово. Лікаря можна рекомендувати, це хороший фахівець, вирішує швидко проблему, знаходить спільну мову, допомагає в лікуванні. Тактика лікування у неї дуже хороша. Поки це найкращий лікар, до якого я зверталася. Дякую!
Анастасія
Дуже уважний і акуратний лікар. Викликає довіру. Відповіла на всі запитання й докладно пояснила суть проблеми і план лікування. Обстеження проходило у комфортній обстановці. Результати прийшли швидко. Буду звертатися ще. Рекомендую.
Очень квалифицированная и внимательная доктор. На приеме все детально объяснила и проконсультировала.Уделила достаточно внимания. Всем рекомендую.
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. 49-а Садова, 28 , Осокорки
м.Осокорки9 м.Славутич9
Клініка Віва (Viva) на Осокорках є багатопрофільним медичним закладом, співробітники якого надають професійну лікувально-діагностичну допомогу, як дорослому населенню, так і малюкам. Штат співробітників клініки представлений досвідченими лікарями, які мають високу кваліфікацію та вміють знайти підхід до кожного пацієнта. Клініка працює по 30 напрямам, що...
  • Комп’ютерна електроенцефалографія (ЕЕГ) 1 090
7,6
Київ вул. Анни Ахматової, 31
м.Позняки8 5 м.Осокорки24 10
Сучасний медичний центр "ВІзіум" надає кваліфіковану медичну допомогу для всієї родини, що включає інструментальну і лабораторну діагностику, вакцинацію, амбулаторне оперативне лікування, маніпуляції і медичні процедури, виклик лікаря додому до пацієнта.
  • ДОСЛІДЖЕННЯ ГОЛОВНОГО МОЗКУ (ЕНЦЕФАЛОГРАМА) 800