МРТ хребта (спинного мозку) в Києві (метро Героїв Дніпра)

МРТ хребта (спинного мозку) 1650 грн.
МРТ хребта (спинного мозку) 2650 грн.
МРТ хребта (спинного мозку) 3650 грн.
Знайдено 2 клініки

Катерина
Хочу подякувати персоналу центра за добре і уважне ставлення до моєї літньої мамі. У центр приїжджали першого серпня. Вона проходила обстеження головного мозку. Ніякого дискомфорту під час процедури не відчувала. Ми залишилися дуже задоволені.
Евгения
Качеством обследования, отношением медицинского персонала довольна. У меня каких-либо претензий не возникло. Спасибо за добросовестность.
Андрій
Доброго дня. Перед МРТ черевної порожнини переживав сильно, але процедура пройшла дуже добре, ніякого страху не було, я сильно здивований.
Юля
Перед исследованием сильно переживала, так как никогда не делала МРТ. Специалист успокоил и рассказал, как все будет проходить. Спасибо.
Яна
Дуже все сподобалося. Весь персонал дуже привітний, дівчинки на рецепшн завжди заспокоять і дадуть відповідь на хвилюючі питання. Спасибо большое за теплий прийом, будемо рекомендувати ваш центр всім знайомим.
Валентина Игоревна
На МРТ тазобедренного сустава записалась сама, так как сильно упала в гололед. Оказалось, что там небольшое смещение.
Медгарант
8,9
Київ вул. Юрія Кондратюка, 8 (будівля КМЛ №8, пов. 1)
м.Героїв Дніпра43 9 м.Мінська48 10 м.Сирець24
Багатопрофільний медичний заклад "Медгарант" проводить діагностичні дослідження різного роду для виявлення патологій серцево-судинної системи, головного мозку, сечостатевих органів, кісткової та м'якої тканини.
  • МРТ хребта (спинного мозку) 2 650
  • МРТ хребта (спинного мозку) 3 650
Київ вул. Богатирська, 30 , Оболонь
м.Героїв Дніпра41 10
МедімПульс плюс — це сучасний медичний центр, що спеціалізується на проведенні лабораторних та інструментальних досліджень. Всі процедури здійснюються на сучасному і високоточному обладнанні. На підставі результатів, фахівець призначає комплексне лікування.